PrAtik

PrAtikPOS perakende sektörüne özel “Hızlı ve Kolay” satış hizmeti sunmak için geliştirilmiş bir yazılımdır. Perakende sektörüne özel olan bu uygulama, sektöre özel özellikleri ile nakit, taksitli ve açık hesap gibi ödeme yöntemlerini kullanarak hızlı satış yapılmasını sağlar. Dokunmatik ekran, barkod okuyucu, tartı entegrasyonu ve yeni nesil Beko ve Verifone yazarkasa entegrasyonu gibi özellikleriyle kullanıcısının işlemlerini kolaylaştırma ve hızlandırmayı sağlayan bir uygulamadır.

Neden PrAtik?

Günümüzde hızlı ve güvenli satış, perakende işletmeleri için zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için anlık satışlarda kullanıcı kaynaklı hataların en aza indirilmesi ve satışların hızlandırılması gerekmektedir.

Teknolojinin ve yazılımın günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmesiyle birlikte sıcak satış hacmi yüksek perakende işletmelerinde verimliliği arttırmak amacıyla satış, stok takibi ve nakit akışının kontrol altında tutulması gereklidir. PrAtikPOS tüm bu işlemler için gerekli alt yapıyı sağlayarak perakende işletmelerinin destekçisi haline gelmiştir. AtikSE Sistem Engtegratörü ile tam entegrasyon sağlayarak tüm cari, stok, kasa, banka ve muhasebe işlemlerinizi takip etmenize olanak sağlamaktadır. Yeni nesil yazar kasalar ile tam entegrasyonu, yazar kasaların kullanımını kolay ve güvenli hale getirmiştir.

Stok Yönetimi

İşletmelerin “Hızlı ve Sıcak Satış” işlemlerinde stokların yönetimi ve takibi en önemli konulardan biridir. PrAtikPOS uygulaması; kullanıcılarına sunduğu detaylı stok takibi ve raporları ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır. PratikPOS ile tüm stok takibi süreçlerinizi etkin ve detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Satış Yönetimi

İşletmelerin son kullanıcı ile karşılaştığı satış ekranlarında, en önemli faktörler hatasız ve hızlı işlemlerdir. PrAtikPOS satış yönetimi ile işletmelerin istekleri karşılanmaktadır. PrAtikPOS ile satışlarınızı hızlandırabilir ve işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Yazar Kasa Entegrasyonu

Yeni nesil yazar kasaların kullanımı işletmelerin iş yükünü azaltmakla beraber kolay kullanım imkanıda sunmaktadır. Yeni nesil yazar kasalarla; üreticilerinden tam onaylı destek alan PrAtikPOS uygulaması yazar kasa yönetiminde işletmelere en pratik çözümü sağlamaktadır. Yazar kasalarla tam entegre çalışarak aktif bir kullanıcı deneyimi sunar.

netimi

Ticari hayatınızı sürdürürken satış yaptığınız tüm müşterilerinizin verileri ve işlem detaylarının hızlı ve kolay takibi son derece önemli bir hal almıştır. Müşteri yönetimi için AtikSE Sistem Entegratörü ile tam entegre çalışan PrAtikPOS geniş müşteri takibi ile işletmelere destek sağlamaktadır. Detaylı müşteri raporları ve kolay yönetimi ile PrAtik işletmelerine müşteri yönetimi için alternatif çözümler sağlamaktadır.


Genel Özellikler

İşletmelerin yönetimi kolaylaştırmak ve işletmeye özel hale getirilebilmesi için PrAtikPOS’un barındırdığı ek özellikler mevcuttur. Tüm tanım ve parametreleri kullanıcı bazında yapmanızı sağlar. Kullanıcı bazına indirgenmiş parametrik yapısı ile işletme yönetiminize en uygun olan seçeneklere göre işlemlerinizi yönetebilirsiniz


Kimler İçin PrAtikPOS

Market, Bakkal ve Büfeler

Restoranlar, Çay Bahçeleri ve Dinlenme Tesisleri

Kuruyemişçiler

Hediyelik Satışçılar

Mağazalar

FastFood

Tuhafiyeciler

Hırdavatçılar

Ayakkabıcılar

Medikal(Gözlük ve Eczaneler)

Çiçekçiler

Petshoplar

Turizmciler

Unlu Mamül(Pastahane, Tatlı ve Börekçiler)

Tekstilciler

Eğlence ve Oyun Salonları

Petrol İstasyonları

Züccaciyeler

Kasaplar

Kırtasiyeler

Elektronik Marketler

Aksesuar(Bijuteri, Gümüş, Sarraf, Saat)

Beyaz Eşyacılar

Fotoğraçılar

Oto sanayi, Yedek Parça

Tüm Perakende Satış Firmaları